Potrącenie pieszego na ul. Kościuszki

2019-10-18

Dyżurny SKKP otrzymał telefoniczną informację o potrąceniu 6-letniego dziecka w miejscowości Bukowina Tatrzańska na ulicy Kościuszki i zaalarmował naszą jednostkę o 17:55. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu OSP ustalono, że na prostym odcinku drogi samochód osobowy potrącił dziecko, które w chwili przybycia straży pożarnej znajdowało się w karetce, ratownicy medyczni prowadzili czynności medyczne wobec poszkodowanego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz oświetlili teren prowadzonych działań. Po dojeździe na miejsce zastępu JRG dowódca po konsultacji z ratownikami medycznymi ustalił stan potrąconego dziecka (przytomne w kontakcie, otarcia skóry prawej ręki oraz prawej nogi). Ratownicy medyczny zaopatrzyli rany poszkodowanego. Na czas prowadzonych czynności przez Policję strażacy kierowali ruchem drogowym. Po zakończeniu czynności przez Policję przywrócono ruch uliczny.

tekst:admin2

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności