W Brzegach samochód osobowy wypadł z drogi i koziołkował

2019-10-05

W dniu 04.10.2019 roku o godzinie 8:48 Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania w Zakopanem otrzymał informację o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Brzegi przy ulicy Halnej. Z przekazanych informacji przez osobę zgłaszającą wynikało, że pojazd wypadł z jezdni i koziołkował. Wewnątrz rozbitego samochodu znajdowała się jedna osoba. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia straży pożarnej stwierdzono, że samochód znajduję się poza jezdnią a osoba nim podróżująca znajduje się wewnątrz pojazdu pod opieką ZRM. Działania ratownicze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy w transporcie osoby poszkodowanej Zespołowi Ratownictwa Medycznego, sprawdzeniu pojazdu pod kątem wycieków płynów eksploatacyjnych a także paliwa. Strażacy kierowali ruchem drogowym wahadłowo. Przybyły na miejsce zdarzenia ZRM zabrał kierowcę do szpitala. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję przywrócono całkowicie ruch drogowy a pojazd przekazano funkcjonariuszom Policji. 
W działaniach ratowniczych brał udział zastęp GBARt 2,4/24 z JRG w Zakopanem, OSP Brzegi, OSP Bukowina Tatrzańska, Pogotowie Ratunkowe, Policja
 
tekst: MacGal
zdjęcia: zasoby własne
http://psp.zakopane.pl/w-brzegach-samoch%C3%B3d-osobowy-wypad%C5%82-z-drogi-i-kozio%C5%82kowa%C5%82-0

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności