Dachowanie na Kaniówce

2019-10-05

W dniu 03.10.2019 roku o godzinie 19:06 Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania w Zakopanem otrzymał informację o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Białka Tatrzańska przy ulicy Kaniówka. Na prostym odcinku drogi samochód osobowy wypadł z jezdni i dachował. Samochodem podróżował wyłącznie kierowca, który znajdował się poza pojazdem w chwili przybycia pierwszych zastępów straży pożarnej. Działania ratownicze polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu prowadzonych działań, sprawdzeniu pojazdu pod kątem wycieków płynów eksploatacyjnych a także paliwa. Strażacy kierowali ruchem drogowym. Przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratowników medycznych sprawdził stan zdrowia kierowcy, potwierdzając brak uszczerbku na zdrowiu. Po zakończeniu czynności przez Policję pojazd postawiono na koła, zabezpieczono taśmą ostrzegawczą, przywrócono całkowicie ruch drogowy. W działania ratowniczych brał udział zastęp GBARt 2,4/24 z JRG w Zakopanem, OSP Białka Tatrzańska, OSP Bukowina Tatrzańska, Pogotowie Ratunkowe, Policja. 

tekst:admin2

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności