Plama oleju na drodze Oswalda Balzera

2019-09-20

W dniu 19.09.2019 o godzinie 16:25 wyjeżdżamy do plamy oleju na drodze Oswalda Balzera w rejonie szlaku na Wiktorówki. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że na jezdni, na długości około 15 km rozlana jest substancja ropopochodna stwarzająca zagrożenie poruszającym się po drodze pojazdom. Działania zastępów OSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, spryskaniu jezdni zmywaczem. Dodatkowo w miejscach gdzie rozlana była większa ilość substancji została zebrana przy użyciu sorbentu. Jednocześnie zastęp OSP Bukowina Tatrzańska, udał się w kierunku Łysej Polany (za śladami plamy oleju), w celu usunięcia zagrożenia.Działania prowadził z drugiej strony zasęp OSP Małe Ciche

tekst:admin2

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności