Wypadek w "Poloku"

2019-08-14

W dniu dzisiejszym już 2 raz jesteśmy wzywani do wypadku , tym razem na Drodze prowadzącej w kierunki Białki Tatrzańskiej tzw."Poloku". W wyniku najechania na tył pojazdu doszło do kolizji trzech samochodów osobowych z których jeden zjechał do przydrożnego rowu. Pojazdami podróżowało trzech kierowców, z których dwóch nie odniosło żadnych obrażeń. Jeden z kierowców uskarżał się na ból prawej kończyny. Został zbadany przez ZRM ,który przybył na miejsce równo z zastępem OSP Bukowina Tatrzańska. Po przebadaniu przez ratowników medycznych kierowca został na miejscu zdarzenia. Działania naszej jednostki polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie pojazdów pożarniczych, oraz pachołków ostrzegawczych oraz wprowadzono ruch wahadłowy. W uszkodzonych pojazdach odłączono akumulatory. Na czas wyciągania pojazdu z rowu przez pomoc drogową wstrzymano ruch drogowy. Po zakończonych działaniach uprzątnięto jezdnię z resztek szkła i zneutralizowano ją z wycieków płynów technologicznych.

tekst:admin2

foto:zasoby własne 

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności