Płyny technologiczne po kolizji

2019-08-09

W dniu dzisiejszym 9.08  zabezpieczaliśmy od godzin porannych trasę wyścigu kolarskiego w ramach zawodów Tour de Pologne. Po zakończonej obstawie ok godziny 18 zastęp GBA-Rt MAN udał się na zabezpieczenie imprezy masowej w związku z zakończeniem  całego cyklu TdP. Po godzinie 20 zostaliśmy wezwani na Wierch Rusinski do neutralizacji płynów technicznych na drodze po kolizji drogowej. Po dotarciu na miejsce zastano na zakręcie wąskiej drogi samochód ciężarowy TIR w czołowym zderzeniu z samochodem osobowym bez osób poszkodowanych z Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie samochodów z włączoną sygnalizacją świetlną. Uprzątnięto płyny techniczne.


tekst:admin2

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności