Najechanie autobusu na samochód osobowy

2019-03-10

9.03.2019 r. o 13:12 zostajemy wezwanie do zderzenie autobusu z samochodem osobowym W okolicy restauracji "Bury Miś" w Bukowinie Tatrzańskiej. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastajemy jeden pas drogi całkowicie zablokowany a  osoby podróżujące znajdowały się wewnątrz pojazdów (w autobusie 32 osoby a  samochodzie osobowym 3 osoby). Działania podejmowane w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczenie miejsca zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie samochodu pożarniczego z włączoną sygnalizacją świetlną i rozstawienie pachołków ostrzegawczych oraz wydzielenie jednego pasa drogi i kierowanie ruchem wahadłowo. Przeprowadzono wywiad z osobami podróżującymi na temat ich stanu zdrowia i poniesionych obrażeń, udzielenie KPP dziecku z podejrzeniem urazu kręgosłupa w odcinku szyjnym poprzez stabilizację oraz udzielenie wsparcia psychicznego a następnie przekazanie poszkodowanej ZRM. Po zakończeniu działań prowadzonych przez Wydział Ruchu Drogowego pojazdy zostały przekazane właścicielom i odjechały z miejsca zdarzenia za zgodą Policji.

tekst:admin2
foto:zasoby własne

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności