Zderzenie 2 pojazdów obok poczty

2019-01-02

1 stycznia 2019 r. przed godziną 10 po raz trzeci zawyła syrena w naszej miejscowości. Tym razem zgłoszenie dotyczyło zderzenia 2 samochodów obok poczty. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastano taka oto sytuacje : zderzenie dwóch samochodów osobowych, dwa zespoły ZRM na miejscu, ruch odbywa się jednym pasem. Działania naszej jednostki polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie pojazdu pożarniczego i wprowadzeniu ruchu wahadłowego. Ratownicy z ZRM  zabrali  trzy osoby uskarżające się na ból głowy i ból klatki piersiowej na badania szpitalne. Po usunięciu pojazdów z jezdni powstałe plamy po płynach technologicznych zneutralizowano i zebrano za pomocą sorbentu.

tekst:admin2
foto: Zbyszek Smolarek

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności