Potrącenie pieszego w Gliczarowie Gornym

2018-12-10

10 grudnia 2018 po godzinie 8/:32 wyjeżdżamy do potracenia kobiety w Gliczarowie Górnym. po przybyciu na miejsce stwierdzono że na stromym zjeździe doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Pojazd znajdował się poza drogą a osoba poszkodowana przytomna leżała na poboczu. Zabezpieczono teren prowadzonych działań ratowniczych a strażacy udzielili KPP osobie poszkodowanej wraz z przybyłym na miejsce ZRM. Osoba potrącona przytomna w kontakcie ze złamaniem obu kończyn dolnych w tym jedno złamanie otwarte i urazem głowy. Strażacy pomogli ratownikom medycznym przełożyć a następnie przenieść do karetki poszkodowaną kobietę. Przybyły patrol Policji prowadził czynności dochodzeniowe. Osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala Powiatowego w Zakopanem. Niestety kobieta pomimo starań zmarła w szpitalu.

źródło: