Wypadek na Oswalda Balzera

2018-11-13

W dniu 13 listopada 2018 roku o godzinie 15:17 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Zakopanem dysponuje naszą jednostkę do dachowania samochodu osobowego w rejonie Zazadniej na drodze Oswalda Balzera. Z racji braku konkretnej informacji nt miejsca zdarzenia nasza OSP jedzie od Wierch Porońca, JGR Zakopane od Zakopanego oraz Małe Ciche.  Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów zastano samochód osobowy który wpadł do przydrożnego rowu. Przyczyna prawdopodobna było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych a następnie poślizg który zakończył się w rowie. Pojazd znajdował się na kołach a osoba podróżująca znajdowała się poza pojazdem. Nasza  jednostka po dotarciu na miejsce (działania prowadziło już JRG Zakopane, OSP Małe Ciche) została odesłana do koszar.

tekst: admin2
foto:
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/n/52554
http://psp.zakopane.pl/zdarzenie-drogowe-na-ulicy-oswalda-balzera

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności