Wypadek traktora z samochodem w Jurgowie

2018-11-10

W ostatnim czasie kolejny raz wyjeżdżamy do wypadku w Jurgowie.  W czwartek 8.11.2018 po godzinie 9.30 otrzymujemy zgłoszenie o wypadku ciągnika z samochodem w Jurgowie. W wyniku wyprzedzania na skrzyżowaniu dróg przez kierującego samochodem osobowym doszło do zderzenia bocznego z prawidłowo wykonującym manewr skrętu ciągnikiem rolniczym z przyczepą. Samochód na skutek zdarzenia wpadł do przydrożnego rowu, a ciągnik rolniczy urwało na pół i znajdował się na środku skrzyżowania. Ciągnikiem jechał starszy mężczyzna, który nie odniósł obrażeń. Pojazdem marki Skoda podróżowało dwóch obywateli Słowacji. Pasażerka uskarżała się na ból w klatce piersiowej. Działania polegały na: udzielaniu  KPP przez udzielenie wsparcia psychicznego, założeniu kołnierza ortopedycznego poszkodowanej kobiecie oraz podaniu tlenu przekazano poszkodowaną ZRM, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez całkowite zamkniecie drogi i wyznaczeniu objazd przez centrum wsi. W pojeździe odłączono akumulator.Z uszkodzonego ciągnika wyciekł olej, który zneutralizowano przy pomocy sorbentu. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję droga została uprzątnięta z resztek szkła oraz zneutralizowana neutralizatorem.

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności