Dachowanie w Jurgowie

2018-09-10

W Niedziele po godzinie 22  zostaliśmy zaalarmowani do wypadku w Jurgowie. Na miejsce udajemy się GBA Man i SLRt VW. Na miejsce docieramy jednocześnie z Załogą Pogotowia Ratunkowego oraz OSP Jurgów.  Po dotarciu na miejsce  ustalono ze z powodu nadmiernej prędkości kierujący pojazdem osobowym wypadł z drogi, a następnie dachował na pobliskiej łące. Kierujący znajdował się w pojeździe, przytomny z lekkimi otarciami głowy, który został zabrany przez ZRM do szpitala w celu przeprowadzenia badań. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia pachołkami ostrzegawczymi, wprowadzeniu ruchu wahadłowego na miejscu zdarzenia( OSP Jurgów), założeniu kołnierza stabilizującego , odłączeniu akumulatora. Działania trwały ok 45 miniut

tekst:admin2
foto:druh Paweł

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności