Wypadek w Jurgowie

2018-01-21

W piątek 19 stycznia po powrocie z zabezpieczenia zawodów BUKOVINA WORLD SNOW POLO MASTERS 2018 zostaliśmy zadysponowaniu do wypadku w Jurgowie.Po przybyciu  na miejsce zdarzenia stwierdzono że kierowca samochodu marki Subaru chciał udzielić pomocy kierowcy, który  wypadł z drogi, zatrzymał się na pasie jezdni a w tył jego samochodu wjechał samochód  Skoda, kierowca Subaru uskarżał się na ból głowy. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przez odpowiednie ustawienie samochodów, rozstawienie pachołków i znaków. W pojazdach odłączono akumulatory oraz przystąpiono do  kierowania ruchem. Poszkodowanemu kierowcy założono kołnierz ortopedyczny, następnie przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Po badaniu kierowca pozostał na miejscu zdarzenia. Jeden z pojazdów za zgodą Policji zjechał na pobliski parking, drugi został zabrany przez pomoc drogową z miejsca zdarzenia. Po zabraniu pojazdów z jezdni przy użyciu sorbentu usunięto płyny techniczne i zebrano rozbite części karoserii.
tekst:admin2

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności