Kolizja na Wierch Porońcu

2018-01-01

W dniu 01.01.2018 r. o godzinie 7.25 zawyła w naszej miejscowości syrena informująca o kolizji dwóch samochodów osobowych za rondem na Wierch Porońcu w kierunku Zakopanego. Do zdarzenia udajemy sie samochodem GBA-Rt Man. Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono kolizje 2 samochodów na ostrym zakręcie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu terenu zdarzenia poprzez rozstawienie pachołków oraz odpowiednie ustawienie samochodu z włączoną sygnalizacją, odłączeniu akumulatorów. Plama oleju powstała na skutek zderzenia znajdowała się na krętym odcinku drogi stwarzając zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu została zneutralizowana przy pomocy  sorbentu. Do koszar wracamy po godzinie 9.00
Foto: Budz Paweł
tekst:admin2

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności