Wypadek w Jurgowie

2017-08-15

W dniu dzisiejszym tj 15.08 ok godziny 13:00 na obwodnicy Jurgowa w okolicy "Orlika"  doszło do kolizji dwóch samochodów. W wyniku zaśnięcia kierujący pojazdem zjechał na przeciwny pas ruch i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem. W wyniku zderzenia jeden samochód znalazł się w przydrożnym rowie, a samochód sprawcy zdarzenia dachował. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcinek drogi w miejscu kolizji został wyłączony z ruchu i wprowadzono objazd przez centrum wsi. W zniszczonych pojazdach odłączono akumulatory. W pojeździe który leżał na dachu wyciekało paliwo ze zbiornika, dlatego zawartość zbiornika została opróżniona do kanistrów. Miejsce wycieku zostało pokryte pianą ciężką. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Po przyjeździe na miejsce ZRM została zabrana na badania jedna uczestniczka zdarzenia która uskarżała się na trudności w oddychaniu.Po zabraniu samochodów przez pomoc drogową droga została uprzątnięta z resztek szkła.

tekst:admin2
foto:Leszek Klamerus

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności