Wypadki z powodu intensywnegoopadu śniegu

2016-11-12

W dniu dzisiejszym wyjeżdżaliśmy dwukrotnie do wypadków samochodowych spowodowanych intensywnymi opadami śniegi i śliską nawierzchnią drogi. Samochodem GBA-Rt Man wyjeżdżaliśmy do Czernej Góry do pomocy policji w oświetleniu miejsca zdarzenie, natomiast samochód SLRt VW T5 pojechał do Gliczrowa Dolnego poniweż, 3 samochody zignorowali znaki drogowe i zjeżdżając stromym zboczem drogi zaczęły się zsuwać i wypały z drogi.

Tygodnik Podhalański pisze: "W Czarnej Górze po godzinie 17 doszło do wypadku. Kierowca jadący przez miejscowość nie zapanował nad pojazdem i wypadł z drogi. Na miejsce przyjechała policja, karetka pogotowia i straż pożarna, która zamknęła drogę aby nie doszło do kolejnego zdarzenia.
W Gliczarowie Dolnym w tym samym czasie doszło do kolejnego zdarzenia. Turyści wracający z wycieczki do Morskiego Oka zignorowali znaki mówiące o zamknięciu drogi na czas zimowy i jeden po drugim zsuwali się ze stromego zjazdu. W sumie poza drogą wylądowały trzy pojazdy. Nikomu nic się nie stało."

tekst:admin2
źródło:http://24tp.pl/n/35705


Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności