Autem w słup

2016-10-31

Przed północą w Bukowinie Tatrzańskiej kierowca samochodu osobowego Mazda wpadł w poślizg, wypadł z drogi, przebił przydomowy płot i rozbił się na słupie elektrycznym. Do wypadku doszło na głównej drodze. Nikt nie został ranny.
Kierowca musiał jechać szybko, bo samochód złamał podwójny, betonowy słup. Gdy właściciele domu i okoliczni mieszkańcy przybiegli na miejsce, młody mężczyzna, który stał koło auta twierdził, że to nie on kierował, ale ktoś inny, który uciekł. Został on jednak zatrzymany przez policję i zabrany na komisariat. 

Półtora promila alkoholu miał kierowca, który w nocy z niedzieli na poniedziałek na ul. Długiej w Bukowinie Tatrzańskiej wjechał autem do przydomowego ogródka i złamał podwójny, betonowy słup elektryczny.

Jak powiedziała rano podkom. Agnieszka Szopińska z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, za kierownicą Mazdy siedział 26-letni kierowca, mieszkaniec Bukowiny Tatrzańskiej. - Badanie wykazało u niego 1,44 promila alkoholu - informuje. 

Kierowcy nic się nie stało. Jechał sam. Po wypadku część ulicy była bez prądu. Dziś od rana na miejscu są służby Tauronu. Pracownicy energetyki wymieniają słup na nowy i pracują na przywróceniem prądu w pobliskich domach. 

Siły i środki
GBA-Rt 2/32/200 MAN - OSP Bukowina Tatrzańska
Kia Cee'd - KPP Zakopane
Kia Cee'd - WRD KPP Zakopane
Źródło: 
http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/47365/Autem_w_slup.html
http://24tp.pl/n/35511

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności