MoneyWell Investment Kager SUPER RALLY

2016-04-19

W dniu 16.04.2016 kamieniste, górskie nawierzchnie z dużymi przewyższeniami, nawiązujące do górskich etapów Dakaru, przywitały załogi rozpoczynające sezon zmagań w serii MoneyWell Investment Kager SUPER RALLY.  Piękna panorama Tatr nadał niepowtarzalny smak rywalizacji w gminie Bukowina Tatrzańska, która została Zimową Stolicą Polski 2016.

Zawodnicy mieli  do pokonania dwie wymagające trasy o bardzo różnych fragmentach. 
Od szybkich, kamienistych nawierzchni po ciasne, techniczne, sekwencje przeplatane podjazdami 
i zjazdami

Wśród motocykli, quadów, samochodów terenowych pojawią się także ciężarówki zaliczając kolejny sezon serii SUPER RALLY.

Nasza jednostka włączyła się czynnie z zabezpieczenie trasy rajdu.


tekst:admin2.

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności