Szkolenie online - Akademia Hipotermii

2016-01-01

Zdajemy sobie sprawę, że podstawą do skutecznego działania jest odpowiednia wiedza, W związku z tym została stworzona platforma edukacyjną Akademia Hipotermii, przeznaczona dla wszystkich -   profesjonalistów, którym dedykowane są oddzielne profile edukacyjne, ale również dla kogoś, kto wcześniej nigdy się nie zetknął się z problemem hipotermii.

W związku z powyższym KP PSP w Zakopanem zawraca się z prośbą do wszystkich druhów OSP a w szczególności z powiatu tatrzańskiego o odbycie bezpłatnego szkolenia online oraz zdobycie certyfikatu.  W tym celu należy odwiedzić stronę www.akademia.hipotermia.edu.pl założyć konto na platformie edukacyjnej Akademia Hipotermii oraz wybrać odpowiedni moduł (w przypadku  druhów OSP jest to kwalifikowana pierwsza pomoc). 

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności