Pożar tira

2015-09-21

Parę minut po godzinie 5 zostaliśmy zaalarmowani do pożaru tira w rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Długiej. Działania polegały na ugaszeniu pożaru, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uprzątnięciu drogi po pożarze.
Czytamy na Tygodniku Podhalańskim:
W Bukowinie Tatrzańskiej dziś około godziny 5 nad ranem zapalił się TIR.Fot. mDo zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej. TIR (na lubelskich numerach rejestracyjnych) jechał z Bukowiny Dolnej. Zatrzymał się za zakrętem, powyżej skrzyżowania z drogą na Wierch Spiski.

- Obudził nas jakiś dziwny hałas i jak wyjrzałam przez okno, to tak się paliło, że widać było ogień w pobliżu koła. Przestraszyliśmy się, bo to bardzo blisko domów - opowiada jedna z mieszkanek.

Zanim jeszcze przyjechała straż pożarna, okoliczni mieszkańcy zaczęli walczyć z ogniem za pomocą gaśnic samochodowych.

Pożar udało się opanować. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia.

tekst :admin2
źródło:Tygodnik Podhalański