Zwycięstwo

2015-09-16

Zwycięzcą tegorocznego plebiscytu na Extra OSP Podhala, Orawy, Spisza i Pienin została OSP Bukowina Tatrzańska (45,2%). Walka o pierwsze miejsce była wyjątkowo zacięta. Drugie miejsce zajęła OSP Białka Tatrzańska (38,3%). Za nią uplasowała się OSP Podsarnie - Gmina Raba Wyżna (5,9%).

Dla zwycięskiej jednostki oprócz tytułu przewidziane są atrakcyjne nagrody:

- sesja zdjęciowa, którą wykona studio fotograficzne „Hi Foto” z Czarnego Dunajca,
- hełm strażacki ufundowany przez Dariusza i Zbigniewa Tokarskich - firma Tok Bike – Szczawnica - organizatorów III Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowo – Pożarniczej Strażaków OSP w Szczawnicy
- kalendarze strażackie, które wydrukuje Sklep Reklamowy z Zakopanego (600 szt.)
- projekt kalendarzy – firma HiFoto z Czarnego Dunajca
- voucher PaintBall dla 10 osób - Hot Shot Paintball Podhale z Czarnego Dunajca.

źródło.: Góral Info