Zawody sportowo-pożarnicze

2015-09-16

W dniu 30.08.2015r. nasza jednostka brała udział w Gminnych Zawodach sportowo-pożarniczych. Zawody organizowane były w Białce Tatrzańskiej w konkurencjach sztafeta pożarnicza 7x50m , i pożarnicze ćwiczenie bojowe. Ze względu na dużą ilość punktów karnych (25ptk.) zajęliśmy 4 miejsce. Najlepsze 4 drużyny zakwalifikowały się do zawodów powiatowych.

Zawody powiatowe odbyły się 6.09.2015 r. na stadionie biatlonu w Kościelisku- Kirach. W zawodach brało udział 14 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu tatrzańskiego.

Gminę Bukowina Tatrzańska reprezentowali :

-OSP Bukowina Tatrzańska,

-OSP Jurgów

-OSP Czarna Góra

-OSP Leśnica-Groń

Ze względu na ciężkie warunki atmosferyczne w konkurencji sztafeta pożarnicza zrezygnowano z przeszkody „równoważnia”. Poza tym zawody przebiegły pomyślnie. Druhowie z OSP Bukowina Tatrzańska zajęli 7 miejsce ,uzyskując przy tym najlepszy wynik z Gminy Bukowina Tatrzańska. Zawody wygrało OSP Nowe Bystre, przed Dzianiszem Górnym i OSP Kościelisko.

Druhom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i ogromne zaangażowanie do ćwiczeń przed zawodami. Wynik jaki uzyskali jest rewelacyjny biorąc pod uwagę to ,że wszyscy brali udział pierwszy raz w tego typu zawodach. Życzymy dalszych sukcesów i coraz lepszych wyników.

W skład drużyny wchodzili : Galica Jacek, Stasik Mariusz, Buńda Wojciech, Rypel Grzegorz, Michalik Marcin, Michalik Robert, Ludwiczak Maciej, Chowaniec Andrzej, Bieniek Maciej, Mrowca Bartłomiej, Budz Jan, Bukowski Jakub, Pietras Janusz.

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności