Nowy portal o bezpieczeństwie

2010-08-25

Wielkopolscy strażacy tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego stworzyli nową witrynę internetową. Powstała ona głównie z myślą o najmłodszych. Znaleźć można na niej informacje i materiały o bezpieczeństwie.

Wirtualny świat, pełen porad i wskazówek. W zupełnie nowej, przyjaznej formie. Przyjemna i łatwa w obsłudze strona WWW o walorach edukacyjnych. Przyciągająca oko zarówno estetyką jak i rozwiązaniem graficznym. http://www.edukacja.psp.wlkp.pl dostarczy Tobie informacji jak przeprowadzić domowy test bezpieczeństwa, porady dotyczące zachowania i poprawienia bezpieczeństwa w domu, na wakacjach, czy podczas świąt.

Na stronie znajdziesz również zdjęcia strażaków z prawdziwych akcji oraz serię programów edukacyjnych i szkoleniowych zarówno dla dzieci jak i nauczycieli, czy strażaków, które pomogą w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu profilaktyki pożarowej.

Portal powstał bez kosztowo, dzięki zaangażowaniu strażaków, nakładem kreatywnej pracy i poświęceniu czasu, często po godzinach służby.

Wykonawcom witryny internetowej nie brakuje pomysłów i w najbliższym czasie chcą uaktualnić stronę , dodając interaktywne gry i konkursy. Wiąże się to z wysokimi kosztami, dlatego też chętnie nawiążą współpracę z informatykami i projektantami grafiki flaszowej.

http://www.edukacja.psp.wlkp.pl - wejdź i sprawdź co jeszcze możesz zrobić dla bezpieczeństwa swojego i twoich bliskich!

Źródło: KG PSP.

Wszystkim, dużym i małym portal gorąco polecają bukowiańscy strażacy.

Tekst: admin.

Galeria zdjęć

Inne aktualności

« Wszystkie aktualności